Nově vydaná kniha Z NITRA

✍️Je to tady – zase cítím onen známý pocit uspokojení, když se mi povede něco dotáhnout do konce. Ten pocit je hnací motor, synonymum mojí motivace. Trvalo to rok a půl od vydání knihy Můj anglickej deník, a mám na světě další knižní počin. Tentokrát jsem se vrhla na poezii, která si najde stoprocentě, troufám si tvrdit, menší počet čtenářů než próza, to ale vůbec nevadí. Sepsala jsem pár básní, aby vznikl projekt, který si myslím, že by mohl být inspirací pár bytostem: někdy se v tom najdeš, někdy se zamyslíš a někdy tě moje verše možná popostrčí správným směrem, protože ano, takovou moc poezie, dle mě, má.💛

Děkuju moc Klára Pilařová za to, že mi pomohla s celkovým vizuálem sbírky a Bookla – vydej si sám za pomoc se samotným vydáním.
Sejdeme se 27. 7. na křtu a zároveň trochu autorském čtení mojí tvorby. Bližší info brzy, bude to sranda.🤩
Po prázdninách se vrhnu na knihu číslo 3. Tentokrát to bude extra výzva. Ale o tom až příště.

👉Odkaz na můj blog: http://znitra.ninacibulkova.cz/
👉Odkaz na zakoupení knihy: https://www.bookla.cz/eshop/zbozi/10000508, nebo mi napište osobně, domluvíme se na předání / poslání knihy k vám domů.

🙏Děkuju všem za podporu. Moc si toho vážím. Dělejte, co máte rádi a snažte se v sobě najít to, v čem jste dobří. A i když se najdou dny, kdy se vám zdá, že nic nemá smysl, někde ve vás, v tom vašem „nitru“, to odpočívá, jen to probudit.